Przedszkole językowe przyspieszy rozwój intelektu twojego dziecka

Jeżeli twoje dziecko jest bardzo inteligentne, łatwo przyswaja sobie nowe informacje, wykazuje ogromną ciekawość świata, zapisz je na kurs językowy. Angielski dla dzieci jest przeznaczony nie tylko dla pociech w wieku szkolnym. Od kilku lat w Polsce działają także przedszkola językowe, które przyjmują maluchy od 3. roku życia. Przedszkole językowe sprawi, że twój maluszek będzie rozwijał się jeszcze szybciej niż dotychczas, a przy okazji stworzy trwałe fundamenty pod naukę języka obcego.

Nauka języka w przedszkolu językowym odbywa się poprzez zabawę. Dzieci wykonują pewne czynności, poznają przedmioty i uczą się je nazywać w danym języku. Z czasem przychodzi nauka prostych wypowiedzi.

Dziecko, które uczęszczało do przedszkola językowego, dużo chętniej i lepiej będzie się uczyć języka w szkole. Niewykluczone, że zarazi się ono pasją swobodnego porozumiewania się po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, francusku czy rosyjsku. Nauk języka już w przedszkolu zrodzi w młodym człowieku coś, co fachowcy nazywają świadomością językową (świadomą potrzebą językową).

Kursy językowe dla dzieci to już wyższy stopień trudności. Nauka odbywa się na bazie podręczników. W przyswajaniu języka służy jedna z wielu metod. Fachowcy zalecają te opracowane przez Roberta Callana i Helen Dorn.